KONST / Litografier / Färglitografi 15042102
nr 1504 2102
Jean-Pierre Vasarely (Yvaral)
(1934-2002), Frankrike
Signerad, numrerad 4/30. Färglitografi, bildmått: 59x59 cm, yttermått inklusive ram: 74x73 cm
Kondition: missfärgningar
Jean-Pierre Vasarely (Yvaral), fransk bildkonstnär född 1934, död 2002.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:02:05
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
6
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
6
21 nov
Jean-Pierre Vasarely (Yvaral)
Läs mer om Jean-Pierre Vasarely (Yvaral)